Zaloguj się
Kilka słów o trasie w Rawie Mazowieckiej

O przedostatniej trasie tegorocznego cyklu Cisowianka Road Tour, czekającej na Was w Rawie Mazowieckiej opowiada Piotr Krakowiak.

Tegoroczna trasa nie uległa większym zmianom. Poprowadziliśmy ją po tych samych drogach, co w zeszłym roku. Nie chcieliśmy modyfikować tego, co zostało już przez Was pozytywnie przyjęte i co zapewnia bezpieczną jazdę po idealnej wręcz nawierzchni. Ci, którzy ścigali się na niej w ubiegłym sezonie wiedzą, że są tu podjazdy, na których można próbować oderwać się od stawki i jechać do mety według własnego planu. Bez oglądania się na innych i siedzenia na czyimś kole.

Nie brakuje otwartych przestrzeni, które przy silniejszym wietrze mogą napędzać peleton lub wręcz przeciwnie: przeszkadzać, hamować kolarzy i zmuszać do jeszcze większego wysiłku. To idealna sytuacja do tworzenia rantów, tak nielubianych przez kolarzy bez formy.

Trasę wyznaczyliśmy na pętlach, z przejazdami przez linię startu/mety, dzięki czemu wyścig mogą obserwować Wasze rodziny i kibice. A dopingujących w Rawie nigdy nie brakuje.

Rawa jest przedostatnim etapem w cyklu. Właśnie dlatego - tu trzeba być! To tu trzeba powalczyć o punkty w klasyfikacji generalnej cyklu. To tu trzeba sprawdzić swoją formę w końcówce sezonu. Poza tym, cieszcie się po prostu ściganiem. Nieuchronnie zbliża się przecież zima, a w naszym klimacie to długi okres bez wyścigu. Konkurencja nie śpi. Trenuje. No i dzień bez roweru to dzień stracony.

Dlatego - do zobaczenia w Rawie!

2017-09-06 POWRÓT

 

2017-12-29
Skierniewice Road Race 2018: próba sił
2017-12-29
Wyścigi z charakterem: Road Tour 2018
2017-10-10
Dojechaliśmy!
2017-09-29
Wywiady z szosy: rozmowa z Bogdanem Banaszkiem
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu - Web Designrysynek malarstwo Kraków kursy przygotowawcze ASP szkoly plastyczne grafika formy architektura wnetrz rysunku malarstwa krakowieGaleria Rekodziela: torebki bizuteria kolczyki odziez z plótna hand made rekodzielo artystyczne wykonane recznie malowane zrobione na drutach lale misie prezent kraków robioneChoochoo Train for Toddlers, choo, learn, counting, numbers, educational, taps, rail, education, children, child, kids, boys, train, tracks, railroad, preschool, steam, locomotive, top, funny, simple