Zaloguj się
Jafi Sport funduje vouchery

Kolarze startujący w Głowno Gold Race powalczą nie tylko o triumf w wyścigu. Do zdobycia będą również dwa vouchery o wartości 1000 zł każdy do wykorzystania na organizowane przez Jafi Sport wyjazdy w Alpy. Będziecie mogli wykorzystać voucher zimą lub latem w sezonie 2018/2019.

Pierwszy voucher powędruje do zawodniczki lub zawodnika, który wyścig w Głownie ukończy na 101 pozycji w kategorii 1/2 Pro. 101, czyli ulubiony numer Darka Baranowskiego, naszego gospodarza w Głownie. Drugi voucher powędruje do szczęśliwca w ramach losowania po zawodach.

Zapisujcie się na wyścig już teraz.

Jafi Sport to wielce doświadczona marka, mająca na swoim koncie wiele zorganizowanych wypraw dla takich sportowców jak Wy. Przedstawiciele Jafi Sport tak mówią o sobie:

Dobrze wiemy, ile radości przynosi aktywny wypoczynek w najpiękniejszych zakątkach zaśnieżonej Europy. Dlatego już od 20 lat organizujemy wyjazdy, które na długo zapadają w pamięć. Oferujemy relaks w klimatycznych kurortach, wsparcie profesjonalnych instruktorów, integrację podczas całonocnych imprez, bezpieczną podróż w trakcie zimowego urlopu... Gdy planujesz wakacje, nie szukasz kompromisów. Od kilku lat również prężnie rozwijamy się w segmencie wyjazdów rowerowych do Włoch - Livigno oraz legendarne trasy etapów Giro d’Italia. Dlatego zapraszamy na wyjątkowe wyjazdy w konkurencyjnych cenach, z nieustannie udoskonalaną i unowocześnianą ofertą. Naszą wizją jest rola najlepszego polskiego touroperatora. Z kolei misją: zapewnianie Tobie i Twoim bliskim niezwykłych wrażeń, co umożliwia doświadczenie i zaangażowanie ponad 150 współpracowników Jafi Sport.

Obejrzyjcie film z jubileuszu 20-lecia Jafi Sport w Livigno.

2018-06-06 POWRÓT

 

441 kilometrów zleciało jak z bicza strzelił
Długo wyczekiwana filmowa premiera
Po maratonie w Częstochowie
Biuro zawodów podczas Częstochowa Trek Race
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas