9-10.05
sob.-nie.
Skierniewice Road Race
I
13.06
sobota
Głowno Gold Race
II
23.08
niedziela
Wałbrzych Baranowski Tour
III
Dwa światy Janów Lubelski Road Tour

Po inauguracji kolarskiego sezonu w Nałęczowie podczas Cisowianka Road Tour przyszedł czas na najpiękniejszą tegoroczną trasę z najgłośniejszym dopingiem kibiców. Panie i Panowie, zapraszam do Janowa Lubelskiego.

Mogę Wam obiecać 1000 metrów przewyższeń, 10% stromizny i podjazdy o długości dochodzącej do 1 kilometra. Całe zatrzęsienie interwałowych odcinków. Znakomitą nawierzchnię szosy. I entuzjastyczny, niespotykany nigdzie indziej doping kibiców, którzy nie będą oszczędzać gardeł, byleby tylko pchać Was dalej, wyżej, szybciej.

Mogę Wam obiecać, że to wyścig stworzony dla ambitnych i silnych psychicznie kolarzy, którzy są gotowi urwać się peletonowi na podjeździe i dowieźć wygraną do mety.

Mogę Wam wreszcie obiecać podróż przez dwa światy. Niebiańska lokalizacja w samym sercu Roztocza i piekielnie wymagająca trasa, która żadnego Waszego mięśnia pozostawi obojętnym.

Przyjeżdżajcie na Janów Lubelski Road Tour. Dwa dystanse: 104 km (Pro) i 56 km (1/2 Pro). Baza zawodów i start w Parku Rekreacyjnym Zoom Natury (ul. Świerdzowa 41). Pro rusza w bój punktualnie o 12.00, 1/2 Pro o 12.05.

Do zobaczenia!

2018-04-30 POWRÓT
Partnerzy