12.05
niedziela
Głowno Gold Race
I
26.05
niedziela
Cisowianka Road Tour
II
25.08
niedziela
Wałbrzych Baranowski Tour
III
15.09
niedziela
Częstochowa Trek Race
IV
28-29.09
sob.-nie.
Skierniewice Road Race
V
Ostry start

Nie będzie łatwo. Tegoroczny Road Tour zaczynamy męczącymi podjazdami, technicznymi zakrętami i wywołującą drżenie łydek serpentyną z granitową kostką. Zapraszamy na Cisowianka Road Tour.

W tym roku jedziemy śladem kolarskich klasyków. Każdy przystanek Road Tour będzie odrębnym wyzwaniem, wymagającym innych umiejętności i mającym swój unikalny charakter. Na pierwszy ogień idzie Cisowianka Road Tour inspirowana belgijskim klasykiem La Flèche Wallonne. Walońska Strzała ma swój epicki podjazd z nachyleniem między 10 a 19%. My mamy swoją morderczą ściankę w miejscowości Bronice, trzy kilometry przed metą. Ale nim tam dojedziecie, przyjdzie Wam pokonać kilkadziesiąt wymagających kilometrów, na których aż roić się będzie od podjazdów. A na finał kolarska wisienka na torcie. Czyli serpentyny granitowej kostki prowadzące wprost do Zakładów Wód Cisowianka. To tam rozstrzygnie się wyścig. To tam okaże się, kto zasługuje na zwycięstwo w pierwszej tegorocznej odsłonie Road Tour.

Czy zrobi się Wam lżej na sercu, jeśli powiemy, że te zmagania czekają Was w niebiańskich krajobrazach Roztocza Lubelskiego? Mamy nadzieję, że tak.

Zapisujcie się już teraz i wybierzcie dystans dla siebie (Pro: 99 km, ½ Pro 49 km). Widzimy się w Nałęczowie, 29 kwietnia. Powodzenia!

2018-04-13 POWRÓT
Partnerzy