Szutry i asfalty z Ridley'em

Cezary Zamana, Dariusz Baranowski i sklep rowerowy Komobike zapraszają 23 marca na kolarski trening po szutrach i asfaltach.

Przetestuj mazowieckie szutry i asfalty na ciekawej trasie. Poznaj rowery marki Ridley, przystosowane na każdą nawierzchnię.

Partnerem wydarzenia jest warszawski sklep rowerowy KOMOBIKE, prowadzony przez miłośników kolarstwa, na których życzliwą radę zawsze możecie liczyć.

W sobotę do przejechania będzie dystans ok. 50 km z dokrętką dla bardziej wytrzymałych o kolejne 30 km.
Tempo dostosujemy do średniej prędkości przyjezdnych rowerzystów, ale przewidujemy możliwość zorganizowania dwóch grup: bardziej zaawansowanej i taką, w której
kręci się z większą, wiosenną przyjemnością.

Przetestujemy sprzęt marki Ridley Bikes, a eksperci z Cycling Planet odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

O godz. 14.00 dziennikarz Eurosport Adam Probosz porozmawia z Cezarym Zamaną o kierunkach rozwoju kolarstwa na Mazowszu.

Następnie zapraszamy Cię do sklepu KOMOBIKE. Nigdzie indziej nie znajdziecie lepszej atmosfery do wspólnego oglądania pierwszego z monumentalnych klasyków kolarstwa
zawodowego, czyli wyścigu Mediolan -San Remo. Jednym z pretendentów do zwycięstwa jest jego triumfator sprzed dwóch lat - Michał Kwiatkowski.

Zapraszamy także na doskonałą kawę z sąsiedniej kawiarenki i na regenerację przy włoskiej pizzy.

Dołączcie do naszego wydarzenia na Facebooku - widzimy się w najbliższą sobotę 23 marca. Start z Al. Jerozolimskich 236 punktualnie o 10.00.

2019-03-20 POWRÓT
Partnerzy