12.05
niedziela
Głowno Gold Race
I
26.05
niedziela
Cisowianka Road Tour
II
25.08
niedziela
Wałbrzych Baranowski Tour
III
15.09
niedziela
Częstochowa Trek Race
IV
28-29.09
sob.-nie.
Skierniewice Road Race
V
Wyścig Trzech Lilii dla dzieci

Przyszłe kolarskie gwiazdy, najmłodsi sportowcy i mali ciałem, ale wielcy duchem zawodnicy będą mogli wystartować w Skierniewice Road Race. Bezpłatny wyścig dla dzieci odbędzie się w niedzielę 13 maja.

Dla dzieci w wieku do 10 lat przygotowany zostanie odrębny dystans, gwarantujący pełne bezpieczeństwo przy jednocześnie jak największej radości z rowerowej jazdy. Będzie on zlokalizowany na terenie skierniewickiego parku przy ul. Sobieskiego, co ułatwi rodzicom i opiekunom doping swoich pociech. O sportową atmosferę zadba konferansjer, który swoim żywiołowym komentarzem wyzwoli moc pozytywnych emocji. Dużo uśmiechu na dziecięcych buziach wywołają także nagrody dla zwycięzców z miejsc 1-3 w każdej kategorii wiekowej. Na każdego uczestnika czekać będzie również pamiątkowy dyplom.

Zawody dla najmłodszych zostaną rozegrane z podziałem na płeć i następujące kategorie wiekowe:

  • do 3 lat (rowerki biegowe)
  • 3-4 lata
  • 5-6 lat
  • 7-8 lat
  • 9-10 lat

Prosimy rodziców o zapewnienie kasku małym zawodnikom. To obowiązkowy element każdego startującego.

Zapisy do wyścigu odbędą się 13 maja w biurze zawodów w godzinach 9:00-10:30. Start pierwszej grupy wiekowej zaplanowano na 11:10. Udział w zawodach jest darmowy.

Rodziców oraz starsze rodzeństwo zapraszamy do startu w Skierniewice Road Race, które trwać będzie przez cały weekend 12-13 maja.

2018-04-27 POWRÓT
Partnerzy