12.05
niedziela
Głowno Gold Race
I
26.05
niedziela
Cisowianka Road Tour
II
25.08
niedziela
Wałbrzych Baranowski Tour
III
15.09
niedziela
Częstochowa Trek Race
IV
28-29.09
sob.-nie.
Skierniewice Road Race
V
Bidon na start!

Każdy zawodnik Częstochowa Trek Race otrzyma pakiet startowy od firmy NAMEDSPORT>: bidon oraz saszetkę. Dodatkowo, w kolarskim miasteczku firma będzie zapraszała Was, byście wypełnili swoje bidony jej cennym, bo bogatym w suplementy napojem.

NAMEDSPORT> jest znakiem towarowym firmy Named, znanej we Włoszech od ponad 30 lat jako lider w dziedzinie medycyny naturalnej, jej badań naukowych i starannej selekcji surowców wchodzących w skład naszych produktów.

Opierając się na prawdziwej pasji do sportu i dużym doświadczeniu farmaceutycznym, projekt NAMEDSPORT> został uruchomiony w celu promowania zdrowej, innowacyjnej i efektywnej współpracy między medycyną sportową a sportem wytrzymałościowym.

W ramach ciągłej ewolucji firma NAMEDSPORT> współpracuje z ekspertami naukowymi, którzy intensywnie inwestują z nami w badania i rozwój. Biorący udział w procesie inżynierowie, lekarze, trenerzy, fizjoterapeuci, dietetycy i sami zawodnicy mają ogromny wkład w rozwój produktów, który zapewni im czołową pozycję na rynku światowego sportu.

Wszystkie produkty są zgodne z wytycznymi żywienia i suplementacji w Europie, posiadają najwyższe certyfikaty i notorycznie poddawane są próbom na zawartość zakazanych substancji m.in. przez http://www.informed-sport.com oraz laboratoria antydopingowe biorące udział w sprawdzaniu przede wszystkim kolarskiego świata sportu. To właśnie dlatego nasza pasja do sportu, nasza reputacja, nasza bezsprzecznie FARMACEYTYCZNA CZYSTOŚĆ i procesy produkcyjne zawarte w gamie NAMEDSPORT> są coraz częściej wykorzystywane w życiu profesjonalnych sportowców i tych, którzy poważnie traktują sport.

Dziś NAMEDSPORT> to oficjalnie SPONSOR GIRO D'ITALIA, La VUELTA Esapania i włoskich kalsyków zaliczanych do kalendarza World Tour UCI. NamedSport zaopatrywał w suplementy Kadrę Narodową startującej podczas 75 Tour de Pologne

NAMEDSPORT> POLSKA Team > AMBASADORZY >

  • Szymon Sajnok (Mistrz Świata 2018 Apeldoorn Kolarstwo Torowe -Omnium)
  • Adrian Tekliński (Mistrz Świata 2017 Hong Kong Scratch -Kolarstwo Torowe)
  • Maciej Paterski (Wibatech)
  • Weronika Humelt (2017 V-ce Mistrzyni Europy Druzyna -Mróz-)
  • Aleksnadra Tołomanow (2018 Brąz Mistrzostwa Europy Keirin Tor)

2018-09-11 POWRÓT
Partnerzy