12.05
niedziela
Głowno Gold Race
I
26.05
niedziela
Cisowianka Road Tour
II
25.08
niedziela
Wałbrzych Baranowski Tour
III
15.09
niedziela
Częstochowa Trek Race
IV
28-29.09
sob.-nie.
Skierniewice Road Race
V
Lista startowa i osób oczekujących
Road Tour

2019-05-12 - Głowno Gold Race

Lista startowa
Numer Zawodnik Kat. Drużyna Dystans
Adamus Jakub MM20 ½Pro
9 Baczewski Jerzy
101 Baranowski Dariusz Danielo REMO Głowno
Berus-Sokołowski Piotr
Byliński Adam GM20 Pro
Byliński Sławomir GM50 Pro
Chęcińska Bogumiła
Chęciński Krzysztof
82 Czachor Piotr Isover MTB Team Lublin
Dawicki Mateusz MM20 Turek ½Pro
Dąbkowski Cezary MM60 Load-Lok Roland Polska ½Pro
73 Dąbkowski Dariusz LOVEBIKE.PL RACING TEAM WARSZAWA
Drela Piotr MM30 ½Pro
Dudek Mirosław GM30 SNG Wild Ducks Pro
86 Falkowski Arkadiusz SkierVelo
Ficoń Michał
60 Fiedurek Mateusz ABSOLUTEBIKES.PL TEAM
Frasuński Krzysztof MM30 NC+ SPORTS TEAM ½Pro
Galanciak Piotr CERI International Łódź
Goliński Marek MM40 ½Pro
52 Goździński Paweł Lesz`Go! Rogów Masters
21 Grabowski Paweł MCP Bike Team
58 Grudziński Tomasz
1 Halwa Pawel
Horodniczy Mariusz MM30 PHILIPS SPORT TEAM ŁÓDŹ ½Pro
Hynas Igor MM20 ½Pro
Janiczek Wojciech GM50 Pro
84 Jankowski Kamil Nasielsk Baszta Team
Jaroszczyk Łukasz MM30 NC+ SPORTS TEAM ½Pro
JaskÓlski Bogdan MM70 ½Pro
Kania Przemysław DB-Trans transport & spedycja. Fit
177 Karpiński Andrzej MM40 FAMSUPPORT-NILFISK TEAM ½Pro
Kasprzak Rafał MM40 Team Livestrong ½Pro
609 Kasznia Wojciech MM40 DITTA-SERIA MTB TEAM ½Pro
Kazimierczak Mateusz SkierVelo
Kisieliński Łukasz ANUmed Sport Team
161 Klementowicz Krzysztof MM50 ½Pro
Kmieć Tomasz GM30 Izmat Glass Team Pro
Kołodziejski Michał GM40 Pro
Kopczyński Łukasz GM30 Izmat Glass Team Pro
KopczyŃski Patryk MM40 ½Pro
Kopeć Jarek BSK MIÓD KOZACKI
Kopeć Marcin BSK MIÓD KOZACKI
46 Kosiński Włodzimierz
Kowalczyk Adam BRODEX PARTY PROFESSIONAL
Kowalczyk Michał NC+ SPORTS TEAM
55 Kowalski Mariusz Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie
Kozak Jakub GM30 Pro
12 Kozłowski Cezary PEK-MONT EKIPA MTB
Kozłowski Krzysztof AQ Wiring Systems Team
53 Krajza Ireneusz T4B team
66 Krakowiak Piotr Retro Stork Team
Krakowski Paweł GM50 Płocki Klub Kolarski Pro
85 Kruczek Kamil WARBUD - WARTO BUDOWAĆ
51 Krupski Tomasz KAWA DLA KOLARZY CYCLING TEAM
Kucharski łukasz MM30 Celironman ½Pro
68 Kurosad-Kurasiewicz Wojciech
Kwapisz Dawid MM20 Wysportowani Racing Team ½Pro
Kwiatkowski Szymon MM40 JEPPESEN POLAND ½Pro
Lis Piotr MM50 ½Pro
Lorenc Robert SkierVelo
Malicki Jacek Hurtap
Marciniak Piotr MM50 ½Pro
Matusiak Mateusz GM30 SNG WILD DUCKS Pro
Mazgaj Bartłomiej MM30 CelIronman ½Pro
Mazurkiewicz Janusz -
Michalski Damian GM20 Pro
Michalski Rafał SkierVelo
13 Napióra Alicja Hurtap
11 Napióra Wiktor Hurtap
54 Obel Marcin Qodeca Cycling Team
Olejniczak Klaudiusz GM30 Pro
5030 Olesiejuk Aniela Warszawski Klub Kolarski
6 Olesiejuk Paweł
Osiński Kamil MM30 NC+ SPORTS TEAM ½Pro
Ostaszewski Jerzy NC+ SPORTS TEAM
Paluszyński Andrzej
2 Peciakowski Robert PEK-MONT EKIPA MTB
74 Poluchowicz Artur Hurtap
Potępski Rafał MM40 ½Pro
1513 Powierża Paweł
Radomski Tomasz GM30 Pro
14 Ruba Zbigniew NRF HEPU RACING
5020 Sanni Faris
61 Sawicka Aleksandra ABSOLUTEBIKES.PL TEAM
Sobczak Wojciech Fit
88 Sobczuk Joanna Wodociągi Warszawskie
Stankiewicz Bartłomiej SkierVelo
Stasiak Jarosław MM30 ½Pro
Szaryńska Paulina MK30 ½Pro
Szopiński Jacek MM40 RS Team ½Pro
Torbus Henryk MM70 Tama Polska ½Pro
Warnowski Adam MM40 ½Pro
Wasilewski Aleksander MM18 ½Pro
Wesołowski Maciej
Wiązowski Michał MM40 LAMELA Łowicz ½Pro
83 Wichrowski Maciej
Wiliński Paweł MM30 PHILIPS SPORT TEAM ŁÓDŹ ½Pro
Wilkoński Sławomir
Woźniak Tyberiusz MM30 PHILIPS SPORT TEAM ŁÓDŹ ½Pro
77 Zalewski Robert BokserskAutoserwis Bike Team
2003 Zamana Cezary Zamana Group
90 Zielkowski Marcin
Zliczewski Tomasz NC+ SPORTS TEAM
Zwierzyński Marcin MM20 ½Pro
 
Lista oczekujących (brak opłaty)
Numer Zawodnik Kat. Drużyna
Bęben Jarosław Centtyone C1 Henryk Łasak Team
Kacperski Błażej
Lesiak Maciej TTS CYCLING TEAM
Sztuka Marcin
Żurawik Andrzej